Tasuta transport

Kui ühe tellimuse summa ületab 200 EUR, siis saadetakse kaup Teile tasuta, see tähendab, et saatmise kulud tasume meie.

Intex korporatsioon

Intex korporatsioon

              

Rohkem kui 40 aastat on INTEX toodab kodukaupu ja kaupu aktiivseks puhkuseks. Viimastel aastatel INTEX võttis absoluutse liidri koha maailmas innovatsioonilise, kõrgetehnoloogilise ja kvaliteetse vinüül-polüestrit toodete arenduses ja tootmises. Intex Development Company Ltd. Hong Kong

 Intex Development Company Ltd. Intex Recreation Corp Long Beach, CA, USAHong Kong Intex Recreation Corp Long Beach, CA, USA Intex Recreation Corp Fontana, CA, USA INTEX grupil on mitu üksust, mis töötavad erinevates riikides, kus töötab kokku rohkem kui 14 000 inimest.

 Peamine kontor on Ameerika Ühendriikides. Kõik INTEX tooteid valmistatakse kolmes tehases.

INTEX korporatsiooni tegevuse aluseks on 3 põhiprintsiipi. Need on kvaliteet, kättesaadavus ja võimalikult madal toote maksumus.

Jälgides neid printsiipe, INTEX pürgib oma kõrgeima eesmärgi poole: kinkida igale perele rõõmu, valmistades tooteid puhkuseks kõige kõrgeima kvaliteediga ja madalamate hindadega.

Intex Facilities Xiamen, China

 Iga valmistatud INTEX toode on kontrollitud igast küljest kaasaegsel aparatuuril. Erandita Kõik INTEX tooted on garanteeritult vastupidavad, pikaajalised, ökoloogilised, täielikult vastavuses Euroopa Liidu ohutuse ja kvaliteedi standardi nõuetele (sertifikaat ISO 9000).  

                                      

Tarneviisid ja tarneaeg
 

SmartPOST pakiautomaat (3,90 €) - mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.
Ukseni kullerteenus (7,90 €)
Tulete ise pakile järele (Mureli 23, Jõhvi) (0,00 €) - kõige kiirem viis kaubad kätte saada!
NB! Tasuta transport ostudel alates 200€

Poes on näidatud vaid need tooted, mis saab osta kohe. Kataloogi kõikide toodetega, mis on kättesaadavad tellimiseks näete SIIT.
Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Piltidel on illustratiivne tähendus.