Tasuta transport

Kui ühe tellimuse summa ületab 200 EUR, siis saadetakse kaup Teile tasuta, see tähendab, et saatmise kulud tasume meie.

Parima hinna garantii

Reeglid ja näide

 

1. ÜLDIST

Viru Tehnik Grupp OÜ (VTGrupp) kasutab Parima Hinna Garantiid (PHG) aastast 2009, mis kehtib ka 3 päeva peale ostu sooritamist!

2. MIS ON PARIMA HINNA GARANTII

PHG tähendab seda, et VTGrupp lubab klientidele võrreldavatele toodetele täpselt määratletud piirkonna (Eesti Vabariik) olevate hindadega võrreldes soodsaimat hinda. Juhul, kui klient leidis VTGruppist mingi toote ja leidis võrreldava toote soodsama hinnaga konkurendilt, langetab VTGrupp antud toote müügihinna odavamaks kui konkurendil ning sellele lisaks saab veel -5% soodustust kõikidele toodetele.
Kui klient ostis mingi toote leidis identse toote 7 päeva jooksul (alates ostu sooritamisest) soodsama hinnaga konkurendilt, maksab VTGrupp kliendile antud toote hinnavahe.
Garantii ei kehti 15. mai - 1. juuli. Vtgrupp jätab õiguse muuta reegleid ilma etteteatamata.

3. HINNA KALKULEERIMINE

Klient peab esitama selgituse konkurendi hinna kohta, kas kassakviitungiga, reklaamiga või muu selgelt määratletud selgitusega. Juhul, kui klient esitab antud väite ilma asitõendita, kontrollib VTGrupp müüja toodet konkueeriva firma kauplusest anonüümselt. Parima Hinna Garantii ei kehti, kui hinnangu aluseks on personaalsed eripakkumiste hinnad, projekti- või/ja objektipõhised hinnad, lepingulised püsikliendisoodustusega hinnad.

Näidis: Klient leiab VTGruppist basseini hinnaga 95 € ja leiab võrdse toote konkureerivalt firmalt  hinnaga 90 €. Klient informeerib asjast VTGruppi, seejärel VTGrupp kontrollib asja üle ja saades piisava selgituse, alandab hinda 5 € ning lisab soodustust 5% konkurendi hinnast (90 € x 5%) 4,5 € ehk kokku 9,5 €. Lõpuhind kleindi jaoks on seega 84,5 €. Lisaks kõik muud tooted on antud kliendi jaoks 5% soodsamad.

4. MADALAMATE HINDADE DOKUMENTEERIMINE

VTGrupp-il on madalaimad hinnad. Juhul kui see ei vasta tõele, jõustub Parima Hinna Garantii. Hindu võrreldakse alljärgnevalt:

  • Klient tõestab (tõenduseks on ainult Eestis kehtivad konkurendi reklaamlehed, ajalehes/ajakirjas ilmunud reklaam, e-poe tootelink või muu aksepteeritav tõendus), et konkurendi hind on madalam
  • Konkurentide hindade jälgimine VTGrupp-i oma personali poolt
  • Konkurentide turundusmaterjaliga tutvumine
  • Klientidelt saadud mitteametlik tagasiside

 

Parima Hinna Garantii-le toimivaks piirkonnaks on Eesti Vabariik.

Tarneviisid ja tarneaeg
 

SmartPOST pakiautomaat (3,90 €) - mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.
Ukseni kullerteenus (7,90 €)
Tulete ise pakile järele (Mureli 23, Jõhvi) (0,00 €) - kõige kiirem viis kaubad kätte saada!
NB! Tasuta transport ostudel alates 200€

Poes on näidatud vaid need tooted, mis saab osta kohe. Kataloogi kõikide toodetega, mis on kättesaadavad tellimiseks näete SIIT.
Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Piltidel on illustratiivne tähendus.